Turkcell TV indir - Android Uygulamaları - Turkcell TV uygulaması - indir.com 
Filinta
Turkcell TV

Turkcell TV indir

Turkcell TV uygulaması
Turkcell TV uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan birbirinden zengin film video arşivine ulaşabilmenizi ve bu videoları izleyebilmenizi sağlayan kullanımı kolay bir mobil Tv uygulamasıdır. Video izlemenin dışında uygulama ile TV k

10
Ekle

Turkcell TV Bilgileri

Turkcell TV uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan birbirinden zengin film video arşivine ulaşabilmenizi ve bu videoları izleyebilmenizi sağlayan kullanımı kolay bir mobil Tv uygulamasıdır. Video izlemenin dışında uygulama ile TV kanallarını izleyebilir ve kaçırdığınız dizilerin son bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Turkcell TV uygulaması ile ücret ödemeden bulunduğunuz her yerden 50' nin üzerinde televizyon kanalını izleyebilir, yüzlerce film arşivinden dilediğinizi seçerek izleyebilir, dilediğiniz zaman ek bir pakete abonelik gerektirmeden filmleri kiralayabilir, kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz dizi filmlerin bölümlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile televizyon kanallarının yayın akış bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz. 


10
Ekle

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı YorumlarıEditörün Seçtikleri