Mobil Uygulama Yarışması Üniversite

Zynga Poker indir - Android Uygulamaları - Poker oyun uygulaması - indir.com

Zynga Poker indir

Poker oyun uygulaması
10Süper
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :Cihaza göre değişir
  • Versiyon :Cihaza göre değişir
  • Dil :TR / EN
Facebook sayesinde ününe ün katan Zynga Poker Android' e uyumlu bu versiyonu ile karşınızda.

Açıklama
Facebook sayesinde ününe ün katan Zynga Poker Android' e uyumlu bu versiyonu ile karşınızda.

Oyun oynayış tarzı ile Facebook versiyonu ile aynı. Hatta dilerseniz uygulamayı indirdikten sonra Facebook hesabınızı girebilir ve Facebook ile entegre hale getirebilirsiniz. Böylikle arkadaşlarınız ile online oyunlar oynayabilir onlar ile kıyasıya bir mücahadeleye girebilirsiniz.

Oyun bildiğimiz pokerlerden daha değişik bir şekilde, her oyuncunun eline 2 tane kart vermek suretiyle yere de 5 kartın açılmasıyla oynan bir oyundur. Pokerdeki kuralların hepsi geçerlidir.

Poker Terimleri;

Full yapmak; Eğer elinizde iki tane aynı sayıdan varsa (7, 7) ve yere de iki tane daha aynı sayıdan açılırsa, toplam 4 kağıdınızda aynı olmuş olur ve kazanırsınız.

Full Döper Yapmak; Mesela elinizde (Q, Q) var. Yerde ise Q, 7, 5, K, 10 var. Bu durumda 3 tane aynı sayınız olduğu için full döper yapmış olursunuz.

Kent veya sıra yapmak; Elinizdeki kağıtlar ardışık sayı ise (9, 10) veya ara kağıtlar (7, 10). Eğer yere de sayıların devamı yada tamamlayıcı açılırsa kent veya sıra yapmış olursunuz.

Döper; Eğer elinizdeki iki kağıtla yerdeki iki kağıt aynı olursa döper yapmış olursunuz.

Büyük sayı ile alma; Yere açılan kağıtlardan en büyük olan sayı elinizde var ise ve diğer oyuncularda o sayı yok ise kazanırsınız ama elinizdeki yerde açılan en büyük kağıdın başka oyuncularda da olma ihtimali olduğu için elinizdeki ikinci kağıdın büyük olmasıyla siz kazanırsınız.

Büyük kağıt ile alma; Eğer yere açılan kağıtlardan elinizde aynısı yok ve rakip oyuncularda da yok ise elinde sayısı en büyük olan oyuncu kazanır. Bu durumda yan kağıdın herhangi bir önemi yoktur.Zynga Poker indir

Multimedya
  • Zynga Poker
  • Zynga Poker
  • Zynga Poker
  • Zynga Poker

Yorumlar


Yüklenme:1.174 seconds.Load Time (S) : 0.000333